REFERANSLARIM

Narek Karasu için İnanılmaz bir başarı örneği diyebilirim.Narek beye yazılan tavsiye yazılarını okudum bence eksik bile yazılmış. hayattan ve tüm güzelliklerinden kopmuş,içine kapanık insanlardan kaçan biriydim. Bunların hepsi Narek Karasu’nun bana verdiği destek ve emek ile oldu.kendisine çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.o çok iyi bir psikolog ve çok iyi bir insan.güler yüzü içtenliği insanlara olan sevgisi ve ilgisi sizi hayata bağlayabilecek unsurlardan En kısa zamanda kendisine ulaşmanızı tavsiye ederim.
ESRA T.
Narek Bey’den yardım almadan önce sorunlarımı çözemeyeceğimi düşünüyordum.Psikolog bana nasıl yardım eder diye düşünürken Narek Bey’den sonra tamamen fikirim değişti. Eşimle bile konuşmak beni sinir ediyordu. sadece uyumak geliyordu içimden. hatta bazen ölmeyi bile düşündüm. hatta nasıl intihar etmeliyim diye düşünmeye başlamıştım. gelecekten hiçbir beklentim yoktu. sürekli geçmişle yaşıyordum. çok agır bi deprasyon geçiriyordum ama Narek Karasudan yardım aldıktan sonra ölümü düşünmek bir yana yaşama daha çok bağlandım. 
Mert A.
Narek beye 6 ay öncesinde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisinden profesyonel yardım aldım. İlk başta psikoloğa gitme konusundaki tereddütlerim ve ön yargıların kendisi ile tanıştığıumızda silindi çünkü kendisi oldukça samimi güler yüzlü ve içten davranışları ile beni tereddütlerimden ve ön yargılarımdan arındırdı. Uzun yıllar mutsuz ve kendimle barışık olmayan bir şekilde sosyal ilişkilerim bozuk yaşamın anlamsızdı Narek beyle seanslara başladığımızda yaşama bakış açım değişmeye başladı bu yaşamımdaki her alana aşamaya yansıdı ilişkilerim dahil, kendisi mesleğinde son derece başarılı profesyonel, bilgili ve işinde son derece disinplinli psikolog olmayı hak eden nadir kişilerden. kendisinden yardım almak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim. Narek beye meslek hayatında başarıların devamını dilerim.
NERİMAN
Narek beyle benimde tanışmam bu site sayesinde oldu. 3 yıla yakın panik atakla beraber agorafobimde vardı. Hayattan ve yaşamaktan umudumu kesmiştim. Sonra artık yeter dedim kendime psikolog arayışına girdim ve burda kendime Narek beyi seçtim ve iyiki seçmişim hayatımın en önemli kararını vermişim diyorum şuan. Okadar rahatlatıcı konuşması size önemli kararlar vermenizi sağlıyorki onunla konuştuktan sonra inanınki hayata bakışınız olumlu yönde değişiyor.Bir sorunum olduğunda direk sorunuma çözüm buluyor ve o sorun hemen seans tan sonra ortadan kalkıyor . Asla çözüm bulunamayacağını düşündüğüm Panik atak ve agorofobime ilaç oldu kapının önüne dahi çıkamazken şimdi alışveriş merkezlerinden alışveriş yapıyorum . Eğer PSİKOLOJİK bir sorununuz varsa Narek bey en iyisi ben kefilim 😉
SELİN
Uzun zamandır çok sıkıntılı, hayattan zevk almayan ve hep sinirli davranışlar gösteren biriydim. Çekingenlik, alınganlık ve yoğun korkular yaşıyordum. Bütün bunlardan kurtulmak istiyor bi yandan da yaşadığım sıkıntılara odaklanıyor ve elimden birşey gelmediğini görünce daha çok üzülüyordum. Gerçekleştirmek istediğim bazı şeyleri yapamayınca öfkem artıyor, moralim bozuluyordu. İnternet üzerinden araştırma yaptım ve Narek Bey’in sitesi ile karşılaştım.. Sitedeki referansları okuyunca Narek Bey’in işinde başarılı oluşu va yaklaşım tarzı ile ilgili bilgiler beni yönlendirdi ve randevu aldım. Kendisi çok sıcak bir şekilde karşıladı ve tüm gittiğim seanslar boyunca kendimi rahat hissettim. Üç ay gibi kısa bir sürede bana rahatsızlık veren olumsuz düşünceler,kaygılar ve korkulardan büyük ölçüde kurtuldum. Kendim de hızlı bir şekilde düzelmeme şaşırdım. Şimdi birçok şeyi gerçekleştirecek gibi hissediyorum ve kendimi güçsüz hissederken gücümün arttığına inanıyorum. Bunların olmasında Narek Bey’in sıcak, samimi, duyarlı ve ilgili yaklaşımları etkili oldu. Çok güven verici ve destek olan bir kişi. İyiki Narek Bey’ e gitmişim diyorum ve kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
MEHMET
Merhaba, Narek Bey ile tanışmam www.tavsiyeediyorum.com aracılığı ile oldu. Bu sebeple öncelikle tavsiye eden herkesin fikirlerine teşekkür ederim. 4-5 ay kadar önce Narek Bey’den randevu aldım, gitmeden önce çok tedirgindim, tam olarak ne anlatmam gerektiğini bilmiyordum. Çok büyük sıkıntılarım olmasa da beni rahatsız eden takıntılarım vardı. Bu takıntılar beraberinde birçok sorunu getiriyordu. Sürekli kafamda bir şeyleri kuruyordum, hayır demek çok zordu, anlatılanlara konsantre olmakta zorluk çekiyordum, istediğimi değil istenileni yapıyordum. Bu ve benzeri sıkıntılardan kurtulmak zor gibi gözükse de Narek Bey’in samimiyeti ve işindeki profesyonelliği sayesinde kısa zamanda kendime dışardan bakabiliyor oldum. En önemlisi kendime bile söyleyemediğim şeyleri kolaylıkla paylaşır oldum ve her gittiğimde yeni bir yönümü keşfettim, hayatta uyguladım, sonuçlarının çok olumlu olduğunu gördüm. Tüm takıntılarından kurtuldun mu sorusuna henüz tam evet diyemiyorum, ama hayatıma değer katacak kadar, zaman kazandıracak kadar kurtuldum ve bu sebeple gitmeye devam ediyorum :). Çok yakın zamanda hepsinden kurtulacağım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
BEGÜM
Psikolog Narek KARASU…..bu isim yaşamımın değişmesini sağladı.özgüven eksikliği olan,en küçük kararlar alırken bile düşünen,insanlararası ileişimi sınırlı,mutsuz bir insan olarak kendisine gittim.sosyal fobim vardı.yüzüm kızarıyor,topluluk karşısında konuşamıyordum.ellerim titriyordu.Her an rezil olacağım korkusunu yaşıyordum.seanstan çıkınca ben ben değildim sanki.beden dilim değişti omuzlarım daha bir dik şu an.kendimi onun yanında müthiş güvenli hissediyorum.onun yanında ayrıldığımda da bu güvenim devam ediyor.Kendimle güvenmemi sağladı.Arkadaşlarım sormaya başladı bu işin sırrını.ben de söyledim.Narek beyi tavsiye ettiğim için en yakın 2 arkadaşım da kendisine başvurdu.olumlu geri dönüşleri onlardan da duydum.bir uzman ancak bu kadar yardımcı olur diye düşünüyorum artık.Burdan kendisine teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum…
SEDA
Narek beyle askerde tanışmıştık.gerçekten çok zor şartlar altında,kendisiyle 5-6 ay kadar beraberdik,bu zaman zarfı içerisinde kendisinin bana ve bütün silah arkadaşlarımıza çok faydası olmuştur.çünkü kendisi alanında uzman birisi olduğu için her konuda insanları nasıl rahatlatabiliceğini çok iyi biliyor.askerliğimin son 6 ayında beraberdik kendisiyle.izin kullanmadan askerlik bitirmemin tek sebebi Narek bey dir kendisine bundan dolayı sonsuz teşekkürler diliyorum.çok ama çok zor şartlar altında bile kendisi bizlere herzaman destek olmuştur.Narek beyi şiddetle tavsiye ediyorum…
EREN TÜRK
Psikologa gitmek benim için zor gelen bir durumdu.İnternette araştırma yaparken tanıştım Narek Beyle Ailemdekileri ve çevremdeki dostları kırmaya başladığımda anladım ki durumum son derece kötü.Bişeyler yapmam gerekliydi.İLaç kullanmaktan da hoşlanmıyorum. Terapi yoluyla bu sorundan kurtulup kurtulamayacağımı düşünüyodum. Narek Karasu düşüncelerim tamamen değişti. Kendisinden aldığım destekle yaşantımı tekrar düzenledim.Hayatımla barışık olmamı,hayattan zevk almamı sağladı.İçimdeki nedenini bilmediğim kızgınlık ve tatminsizliği bulup yerine sevgi ve mutluluk getirdi.Özellikle çevremden aldığım, bendeki olumlu değişikliklere yönelik ifadeleri duyunca ne kadar iyi bir iş yaptığımı ve ne kadar mutlu olduğumu anlatamam.Verdiği destekle problemlerimi çözebileceğimi gösterdi.Yardımları için kendisine teşekkür etmek istiyorum.herkese kesinlikle tavsiye ediyorum…
YASEMİN G.

Merhaba,Narek beyi yaklaşık 2 yıdır tanıyorum.Narek beyle 1.5 yıl kadar aynı iş yerine çalıştık.Arkadaşlar arasında sevilen ve güvenilen biridir.Planlı,programlı,verdiği sözün arkasında duran,kimseyi kırmamaya çalışsn dürüst bir arkadaştır.İşinde ciddi ve başarılıdır.1.5 süre zarfında Narek beye terapiye gelen hiçbir danışanı olumsuz ve sorunu çözülmemiş olarak ayrılmamıştır.Danışanlarını seans dışında da destekleyip onlara yardımcı olmaktadır.Beraber çalıştığımız dönemde intihar,alt ıslatma,fobiler,ergen pspkolojisi,aile danışmanlığı,kekemelik,konuşma bozukluğu vb.gibi problemleri olan danışanları oldu.Tüm danışanları memnun olarak ayrıldılar.İş arkadaşı olarak Narek beyden birçok konuda yardım aldım.Bir öğretmen olarak takıldığım tüm konularda Narek beyin desteğini gördüm.Narek beyi tanıdığı için çok mutluyum.Arkadaşı olarak Narek beyi sorunu ne olursa olsun herkese tavsiye ediyorum.

İLKAY